Değerlerimiz Our Values

Değerlerimiz Our Values

➢ Yerli çünkü...yıllar boyu yurtdışı kaynaklı sistem çözümlerine bağlı olmanın getirdiği finansal, zamansal ve iletişim problemlerini ortadan kaldırdık.

➢ Güvenilir çünkü...Projelerimizin etkin yönetimi ve işimizin düzgün bir şekilde yürütülebilmesi için karşılıklı güven şarttır. Güven duygusu, sağlıklı bir ekip çalışmasının temelini oluşturur. Armco, ekip ruhuna önem vererek işin en kısa sürede ve en iyi şekilde tamamlanmasını amaçlayarak ekip çalışmasında yüksek performans ve uyumu hedefleyerek bireysel kaliteyi, ekip kalitesini ve yönetim kalitesini en üst seviyede tutar.

➢ Çözüm odaklı çünkü...Armco, sürdürülebilir bir proje yönetim süreci başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanır. Bu nedenle Armco müşterilerinin ilk tercihi olmasını sağlamak üzere kendini sürekli geliştirir. Müşteri ve çözüm odaklı çalışma prensibiyle tüm müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı ilke edinir.

➢ Local because… we have overcome financial, time-wise and communicative issues arising from the long-term dependency on foreign system solutions.

➢ Reliable because... Mutual trust is a must for effective management of projects and smooth execution of our business. Trust underlies a sound teamwork. Armco cares team spirit and aims at completing the works in the shortest and best fashion while maintaining supreme level of personal quality, team quality and management quality with the goal of high performance and harmony.

➢ Result-oriented because... Armco believes that a sustainable project management process may only be achieved with high customer satisfaction and loyalty. Therefore, Armco continually evolves to become the first choice of its customers. Armco adopts the principle of perfect service delivery to all its customers in parallel with its customer and result-oriented business principles.