Strateji Strategy

➢  Armco'nun hedefi, global demiryolu sektöründe sinyalizasyon uygulama ve becerilerini yerel katma değer payını en yüksek seviyede tutan sinyalizasyon çözümleri ile müşterilerinin tercih ettiği bir iş ortağı olmaktır.

➢  Rekabet gücünü yaptığı işlerdeki hızlı mobilizasyonu, yerli katkısı, kalite politikası ve müşteri memnuniyetinden alarak hedeflerini gün geçtikçe büyüten şirketimiz önümüzdeki yıllarda Yurt içi ve Yurt dışı pazarlarda mevcudiyetini arttıracaktır.

➢  Müşteri odaklı çalışma yapısıyla, Armco müşterileri için anahtar teslim çözümler sunar.

➢  Armco önceliklerinin farkında olarak, kendini rakiplerinden ayıran sonuç odaklı ve etkili süreç yönetimi ile her zaman başarıyı hedefleyerek yoluna devam eder. Sektöre öncülük etme hedefiyle her geçen gün daha da büyüyerek milli değerlere sahip çıkan, yerel çözümler üreten, uluslararası platformda da söz sahibi olabilecek niteliklere sahip genç ve dinamik bir kuruluştur.

Armco’nun Stratejik Dayanakları

➢ Müşteri:  Müşteri ihtiyaçlarını müşteri isterlerine uygun, en son teknoloji ile, güvenlik seviyesinden ödün vermeden, yerel kaynakları en üst seviyede kullanarak hızlı ve en iyi şekilde karşılamak .

➢ Mühendislik: Yerel değerlerle en etkin tasarımı ortaya koymak kapsamlı mühendislik çözümleri yaratmak

➢ Operasyonel Mükemmellik: Projelerinde kalite isterlerini en üst seviyede teminat altına alıp, maliyet seviyelerini minimumda tutarak optimum teslim sürelerinde imalata odaklanmak

➢ Girişimci Bir Ekip: Armco, en son teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden, kendini geliştiren, yeniliklere hızlıca uyum sağlayabilen, yaratıcı fikirlere açık bir ekipten oluşmaktadır.

➢ Armco aims at becoming a preferred business partner for customers thanks to its signalization solutions that keep local value added share at the highest level as well as its applications and skills in signalization throughout global railway sector.

➢ Drawing its competitive strength from fast mobilization, local contribution, quality policy and customer satisfaction, our Company raises its sights increasingly to extend its presence in domestic and foreign markets in the upcoming years.

➢ Armco, with its customer-oriented configuration, offers turn-key solutions for customers.

➢ Being well-aware of its priorities, Armco always aims at success based on result-oriented and effective process management to keep on its way. Armco is a young and dynamic organization equipped with influencing qualities on international platform and owns the national values and produces local solutions while growing increasingly each day with the goal of leading the industry.